Vyhledávání


Sledování zásilky

Hemann na Facebooku

 

Poradna

Na vaše dotazy odpovídají odborníci

Zde klikněte pro zadání Vašeho dotazu

Historie dotazů

Vyber kategorii

Doporučujeme nejdříve podívat se na historii dotazů, je velmi pravděpodobné, že již byl zodpovězen podobný dotaz (na stejný zdravotní problém) jako je Váš – vlevo dole pod menu, v okně vyhledávání zadejte heslovitě (např. bolest nohou) Váš zdravotní problém nebo název našeho výrobku, objeví se odpověď.

Pokud chcete najít odpověď dle čísla ( je uvedeno vlevo nahoře u dotazu ), opakovaně se chcete podívat na již zadaný dotaz a odpověď z historie, můžete hledat v okně „ Historie dotazů – zobraz otázku č. „

Pokud chcete podrobnější informace nebo nebyla nalezena očekávaná odpověď, pak klikněte na Zde klikněte pro zadání Vašeho dotazu a napište nový dotaz ,popište svůj problém, odpověď obdržíte do několika dní.

5800 | Petra | 2020-08-01 21:16:37

Vážený pane doktore, jsem v sedmém týdnu těhotenství, beru na štítnou žlázu Euthyrox 88, Pregnafolin 800 s jódem a 2x denně Gynprodyl (loni jsme prodělala zamlklý potrat). Jsem často dost nervozní (práce, strach z potratu...) a uvažovala jsem o produktu Anti stress - mohu ho používat celé těhotenství i vzhledem k tomu, co už všechno beru za léky? Popř.jaké by bylo vhodné dávkování? Moc Vám děkuji za odpověď.

Vážená paní Petro, Antistress byl. koncentrát můžete užívat celé těhotenství coby doplněk pro dobrou psychiku. S úctou Dr. Vydra

5799 | Andrea | 2020-07-30 09:10:40

Dobrý den, prodělala jsem revizi pro missed AB v 7. týdnu. Jak dlouho po výkonu doporučujete začít Femigard užívat k podpoře regenerace a mohu femigard užívat i v prvních týdnech těhotenství k podpoře nidace a udržení těhotenství? Nikde jsem tuto informaci nenašla.
Děkuji, Andrea

Vážená paní Andreo, můžete začít kdykoliv a v případě otěhotnění má význam užívat do 12 týdne těhotenství, pak již není zapotřebí. S úctou Dr. Vydra

5798 | Libor | 2020-07-28 19:28:44

Dobrý den, prosim o doporuceni, jak resit velmi silnou alergii na vsechno. Kvetiny, pyl, kocky, psi, prach. V mladi sem postoupil 10ti letou terapii. Kdyz je nejhur beru antihystaminika. Nyni mi alergie vyrazila do kuze. Velmi me svedi....az to je neprijemne. Lekari mi chteji nasadit kortikoidy. S cimz nesouhlasim. Prosim o doporuceni. Dekuji

Vážený pane Libore, doporučuji Antialergin bylinný koncentrát a Vilcacora tablety. S úctou Dr. Vydra

5797 | jana | 2020-07-28 17:57:56

dobry den chtela bych si od vas obednat potrebuji radu co bude pro me nejlepsi mam stale vysoke hodnoty kyseliny mocove v krvi.dale artrozu a bolesti kloubu.a boli me kolena a hlavne ramena a v noci mi brni ruce hodne jak kdyz jsem pod proudem k tomu spatne vidim wa mam i problemi s travenim a strevy dekuji za radu jana

Vážená paní Jano, doporučuji MSM tablety a Pilot tablety. S úctou Dr. Vydra

5796 | Lenka | 2020-07-27 16:35:01

Dobrý den,
mám výbornou zkušenost s Vašim výrobkem Femigard I. a Femigard gel. Děkuji za ni.
Ráda bych se zeptala, na Vaše doporučení na vysoký krevní tlak 165/105, bolest na hrudi a popraskané žilky na nohách? Je mi 46let.
Děkuji.
Lenka J.

Vážená paní Lenko, doporučuji Yuccu schidigeru tablety a Antistress bylinný koncentrát. S úctou Dr. Vydra

5795 | Alžbeta | 2020-07-26 05:06:00

Je mi 48 a před rokem jsem byla na kyretáži dělohy. Krvácení trvalo před tím přes měsíc. Od té doby potíže s nepravidelným cyklem a lipomy v děloze.

Vážená paní Alžběto, doporučuji Gvaranal lecitin lžičku denně a Femigard II užívat co druhý týden. S úctou Dr. Vydra

5794 | Věra | 2020-07-22 23:04:04

Moje diagnóza je psoriatická artritida, prosím o radu: jaké byliny bych měla užívat.Moc děkuji.

Vážená paní Věro, doporučuji yuccu schidigeru tablety. S úctou Dr. Vydra

5793 | Alena | 2020-07-18 07:13:38

Dobrý den pane doktore, prosím o radu. Začalo to boleni v krku a na plicích lékaři mi zjistili reflux a poniceny jícen který mě neuvěřitelně bolí a bolesti v krku také přetrvávají a k tomu únava .Prosim, vím bych mohla reflux léčit a také se zbavit bolesti v krku a jicnu ?? Jsem stihla nepiju alkohol nekourim....ale mám stres .Velice děkuji za radu hezky den Alena

Vážená paní Aleno, doporučuji Antistress a Femigard bylinné koncentráty. S úctou Dr. Vydra

5792 | Petra | 2020-07-13 20:08:11

Vážený pane doktore,dostala jsem na Vás kontakt od dobrého známého, který si Vás nemůže vynachválit. Je mi 31 let, manželovi 35 let a už rok se snažíme o miminko, ale stále se to nedaří.

Jen ve stručnosti o nás. Manžel prodělal v r.2012 velký zánět slinivky (lékař.zpráva: akutní pankreatitida), dále v r.2014 ho hospitalizovali s hemolytickou anémií (lékař.zpráva: Autoimunní hemolytická anémie s inkompletními IgG tepelnými protilátkami) (léčili ho: Prednisonem, Endoxanem, Ranisanem...dokonce si musel tenkrát píchat i inzulín na diabetes způsobený léky, které mu zvyšovaly cukr ...). Nyní se s ničím neléčí a žádné léky nebere. Já se léčím pouze se sníženou funkcí štítné žlázy, beru Euthyrox 75 a jako doplněk beru kyselinu listovou (na plánování těhotenství). Loni na dovolené se mi konečně podařilo otěhotnět, ale bohužel jsem prodělala zamlklý potrat a musela jsem na kyretáž do nemocnice (7/2019). Nejvíce se bojím, že někdy znova zase potratím. Zatím se mi stále nedaří znova otěhotnět. Jsem velký "stresař", takže si myslím, že za to může stres, manžel si zase myslí, že je problém na jeho straně kvůli nemocím a léčbě, které prodělal. U doktora jsme zatím ještě nebyli (spermiogram, hlubší gynekologické vyšetření ...). Dočetla jsem se v Poradně na stránkách www.hemann.cz, že na stres je dobrý Anti stress a na početí Femigard I. Chtěli jsme se zeptat, pane doktore, co byste doporučil brát mě popř.manželovi, aby se vše konečně podařilo? Popř. jak dlouho užívat a jaké by bylo dávkování...?? Moc děkuji za odpověď a za rady. P.S. Pokud bude potřeba, rádi se u Vás zastavíme.

Vážená paní Petro, doporučuji Antistress a Femigard bylinné koncentráty, které jste správně vybrala.Pro manžela doporučuji Gastro Hemann. S úctou Dr. Vydra

5791 | Martina | 2020-07-10 14:09:42

Vážený pane doktore,
ráda bych Vás požádala o konzultaci. Jsem původem z Chebu, v r. 1975 jste přivedl na svět mého brášku, který už bohužel odešel na věčnost ve svých 30ti letech (měl jste od něj kdysi obraz hradu Loket, který Vám na chalupě odcizili, jak jste mi při poslední návštěvě vyprávěl). Měli jsme také společného známého pátera Kopejska, který už také naše hříchy sleduje a jistě trefně glosuje z nebeské výšiny.
Před lety jsem Vás vyhledala ještě v ordinaci ve Fr. Lázních a pomohl jste mi od tehdejších zdr.obtíží (akupunkturou a Femigardem), které byly způsobeny i tehdy z velké části stresovou zátěží. Pravděpodobně jsem opět přecenila své síly a tělo si řeklo o pauzu.
V sobotu 6. 7. jsem byla hospitalizována v pražské motol. nemocnici na neurologii s podezřením na malou mrtvici - z lék. zprávy opisuji ré: kompletní paréza n.III.dx. (lehká pareza včetně ptozy + vnitřní větve).
V pátek pozdě večer jsem začala vnímat rozostření pr.oka a neznámý pocit vnímání reality. Po probuzení v sobotu jasné dvojité vidění a pokleslé pravé víčko.
Od soboty do čtvrtka 9. 7. jsem byla hospitalizována na 1.neurol. v Motole - proběhla potřebná vyš.: CT mozku, Mag.rez. mozku, lumb. punkce - nikde se nenašla jasná příčina. Od 9. 7. jsem doma a na 27. 7. jsem objednána na vyš.DSA - prý vyšetření cév - sonda z třísla...
Je to prý potřebné, ale další invazivní vyšetření, ze kterého mám už teď opět respekt. Punkce z páteře byla velmi nepříjemná - nejprve se nedařilo - až 2. pokus vyšel.

Po dobu hospitalizace jsem měla vysoký tlak - kolem 160 /110. Posl. 2 dny se stabilizoval kolem 130 / 90. Dostala jsem lék na odbourání cholesterolu, který je údajně vyšší a po dobu pobytu v nem.léky jsem dostávala léky na ředění krve.

Na zvýšený tlak jsem v posl. čase (10 let) už trpěla, ale měřila jsem se jen při potížích - při bolesti hlavy - což u mě bývalo posl. 10 let spojeno s menst.cyklem - údajně hormonální příčina. Se svými lékaři jsem to průběžně konzultovala. Neviděli to ještě na stálou medikaci. A pak nadváha v posl. letech - souč.stav asi 85 kg - na 158 cm výšky. Můj známý kardiolog už mi přislíbil, že na vys. tlak se podíváme.

Cítila jsem se od zimy velmi unavená a v posledních týdnech už i psych. velmi vyčerpaná. Začala jsem narážet do futer aj....jak to u mě bývá - to jsem už i dříve vypozorovala při úbytku psych.sil.
Chtěla jsem se zeptat na Váš názor. Zda Vás napadá možná souvislost - např.i s psych.potížemi. Poslední 4 roky jsem se léčila antidepresivy. Objevovaly se úzkostné stavy, které jsem už bez medikace nezvládla odstranit. Brala jsem lék Olwexya + na malých dávkách Lexaurinu zatím zůstávám. Když ho vysadím úplně, začnou do pár dnů potíže se zánětem střev - což je rodinné zatížení. Jsem učitelka hudby, ale učím jen na část úvazku. A mám další aktivity k tomu - např. teď začal cyklus varhanních koncertů v Chebu, které mám na starost 24 let. Jako velkou zátěž - zas trochu jinou - jsem vnímala období, kdy se uzavřely školy a zůstalo se doma. Byl to zas jiný druh zátěže. Ale sil dál ubylo. To je asi ale momentálně problém obecně mezi lidmi.

Samozřejmě nyní také první hospitalizace v mém životě byl další impulz ke zhoršení paniky, úzkostí. Ale nejistota příčiny a čekání na další nepříjemné vyšetření je též nemilé.

Předem Vám děkuji za vyslyšení a máte-li nějaký nápad řešení situace, kterou jsem si myslím do velké míry způsobila sama - špatným odhadem sil a špatnou životosprávou, budu moc vděčná!

V současné době pociťuji pouze občasný tlak (mírnou bolest) v horní části pravé oční bulvy - při pohybu oka do krajních částí.

Moje známá lékařka (mimochodem se také přátelila s Otcem Kopejskem), která myslím velmi ideálně kombinuje přírodní a klasickou medicínu mi nyní poradila meduňkový čaj na noc, zázvorový na den. Vitamíny D + B. Obklady na oči, cviky dýchání... A mám doma k dispozici Antistress od Hemannu - ale neužívala jsem ho.
S pozdravem a poděkováním Martina (nar. 1970)

Vážená paní Martino, doporučuji Gastro, bylinný koncentrát a Pilot tablety. S úctou Dr. Vydra

5790 | Anett | 2020-07-10 12:50:48

Dobrý den,
je mi 30 let a s přítelem se snažíme o miminko už delší dobu. Mám pco a sníženou funkci štítné žlázy - beru letrox 75. Nemám skoro žádnou ovulaci a nepravidelnou menstruaci. Užívám také inositol a houbu maitake. Mohu brát k tomu femigard? Moc děkuji za odpověď

Vážená paní Anetto, Femigard můžete k tomu brát. S úctou Dr. Vydra

5789 | Šárka | 2020-07-08 19:43:20

Vážený pane doktore,mám podivné svirave a bolestivé stavy v levém hrudníku zepředu i zezadu.Zpusobuji mi pocit na omdleni,zvýšení tlaku,bušení srdce a slabost v nohou.Srdce vyšetřeno,byla jsem hospitalizovana.Beru jen půlku Prestarium Neo,jinak na mě nic neshledali.Jeste mám před magnetickou rezonanci hrudní páteře.Co by mi mohlo prosím pomoci??Dekuji uctivě za odpověď.

Vážená paní Šárko, doporučuji Antistress bylinný koncentrát. S úctou Dr. Vydra

5788 | Tereza Mauricová | 2020-07-02 19:19:46

Dobrý den, Femigard užívám přes půl roku kvůli akné. Vždy tři měsíce a pak měsíc vynechám. Pomáhá mi, ale pokaždé měsíční pauze se pleť zhorší. Mohu užívat Femigard bez vynechání? Děkuji za odpověď. S pozdravem, Mauricová

Vážená paní Terezo, Femigard bylinný koncentrát můžete užívat bez přestání a k tomu doporučuji Femigard gel, který firma vyrábí. S úctou Dr. Vydra

5787 | Eliška | 2020-07-02 08:32:29

Prosím o radu, co by mohl používat 6letý chlapec, který se stále v noci pomočuje, spí tak tvrdě, že ho \"nucení\" neprobudí.
Děkuji za laskavost a přeji hodně zdraví a radosti.

Vážená paní Eliško, doporučuji navštívit zkušeného homeopata.S úctou Dr. Vydra

5786 | Květoslava | 2020-06-26 09:53:51

Dobrý den, mám mimojícnový reflux, pocit knedlíku v krku, pálení žáhy netrpím, je mi 59 let, doporučíte mi něco? Děkuji.

Vážená paní Květoslavo, doporučuji Gastro, bylinný koncentrát 1 lžíci do 1 dcl vody a vypít. S úctou Dr. Vydra

5785 | Eva | 2020-06-22 11:43:33

Dobrý den,
ráda bych vyzkoušela přípravek Femigard. Všimla jsem si, že máte v nabídce dva typy, obracím se tedy na Vás s dotazem, který a kdy použít. Řeším problém s dlouhou menstruací (až 17 dní při cyklu 26-28), PMS, migrénami atd. u sebe (věk 42 let), a velmi silnou, nepravidelnou (neodhadnutelný cyklus mezi 14 až 30 dny) a bolestivou menstruací u dcery (14 let). Mohu oba přípravky nějak kombinovat, např. při ms nasadit Femigard Hemostop, mimo MS brát původní, nebo postačí Femigard původní sám? Děkuji a přeji příjemný den, s pozdravem Eva Šmelhausová

Vážená paní Evo, základ je Femigard1, při silné menstruaci nasadit Femigard hemostop 3 x denně lžičku do 1 dcl vody. Používá se 7 dní maximálně. S úctou Dr. Vydra

5784 | Věra | 2020-06-20 20:17:52

Dobrý den. Velmi Vás prosím o radu, jaký přípravek by mi pomohl v období menopauzy na silnější návaly horka. Používám jeřáb ptačí, ale už mi nezabírá. Jiné potíže spojené s klimakteriem bohudíky nemám.Děkuji za odpověď, která určitě přijde vhod i dalším ženám.

Vážená paní Věro, doporučuji Beneflamus, bylinný koncentrát dle návodu na balení a červený jetel čaj. S úctou Dr. Vydra

5783 | Eva | 2020-06-16 13:37:48

Dobry den. Prosim o radu, zda by slo pomoci 10 letemu synovi, ktery nechce spat mimo domov a v noci se budi a nemuze usnout. Kdysi jezdil na tabory na 14 dni a spaval u kamaradu, ale nyni se boji. Moc by chtel, ale neni schopen strach prekonat.Nechce nam povedet ceho se boji. Dekuji za radu

Vážená paní Evo, doporučuji navštívit psychologa, aby se zjistila příčina a okolnosti vzniku fobie. S úctou Dr. Vydra

5781 | zdenka Corejova | 2020-06-11 20:06:15

Pan doktor dobry den prajem, uzivala som Yuccu 6 mesiacov, cholesterol klesol na normu, dalej uzivam 1 tabl ako prevenciu denne a po 3 mesiacoch uzivania 1 tbl denne mam opat cholesterol 7,03. Chcem sa spytat ci nemoze robit tento problem stitna zlaza, uzivam Euthyrox 5x50 a 2x75. Je potrebne si este objednat k Yucce aj iny produkt, ak ano poprosim o radu ktory, dakujem vam za odpoved zdenka

Vážená paní Zdenko, užívání Yuccy schidigery nemá ohraničenou dobu užívání. Není potřeba další produkt. S úctou Dr. Vydra

5780 | Vlasta | 2020-06-09 10:27:44

Dobrý den,
letos mi bude 50 let, před i při menstruaci mívám silné migrény, takové, že musím zůstávat doma. Jsem po operaci prsu - nezhoubný nádor, neužívám antikoncepci. Chtěla jsem se zeptat, zda mohu užívat Femigard nebo co byste mi doporučil.
Děkuji

Vážená paní Vlasto,ženám v přechodu a po něm doporučuji Beneflamus Bohemicus, bylinný koncentrát. S úctou Dr. Vydra

starší:123456789101112

pomocí pRSo 3.03 pro HEMANN s.r.o. vyrobilo MrijaStudio 2009