Vyhledávání


Sledování zásilky

Hemann na Facebooku

 

Vzhledem k přítomnosti beta karotenu, Q10, aloe vera, kyselina alfa lipoové slouží jako výživný, regenerační a ochranný krém. Zvlášť vhodný jako výživný noční krém. Udržuje vláčnou, zdravou kůži i při slunečném a větrném počasí, (vysušená pokožka), výborný na regeneraci po odstranění make-upu. Zlepšuje barvu tváře, aktivizuje mikrocirkulaci krve v pokožce. Pomáhá aktivnějšímu procesu k obnovení struktury pokožky a efektivněji vyrovnává vrásky již po několika týdnech používání.
Beta karoten – provitamin A, nejenže je vitamin antioxidant, ale také vyživuje tukové vrstvy pod kůží, udržuje pokožku vláčnou a může zabránit poškození kůže. Příznaky nedostatku vitaminu A jsou příčinou suché a drsné pokožky, křehké kůže, k vráskám náchylné kůže, špatné pleťi.
Alfalipová kyselina je klíčový element, je nenahraditelná v boji proti stárnutí kůže.
- významně zvyšuje rychlost metabolismu
- chrání buňky před oxidačním poškozením a negativními účinky stresu
- významně zvyšuje hladiny ostatních antioxidantů včetně koenzymu Q 10, vitamínu C, vitaminu E
- pleť zmlazuje díky hloubkovým procesům, které se odehrávají v buňkách pleti.
- je výborným dárkem pro ženy, kterým již bylo 30 let.
Po 30 létech života se všechny regenerační procesy pokožky zpomalují, množství a aktivita volných radikálů stoupá, začínají se tvořit vrásky, pleť pozvolna ztrácí svou pružnost. To jsou první příznaky stárnutí.
Po 40 roku věku, věku zralosti a osobního kouzla ženy, potřebuje pokožka speciální podporu ke zpomalování procesu stárnutí. Krém obsahuje složky, které efektivně pomáhají pokožce odolávat stárnutí, regenerují energetickou rovnováhu.
Alpha lipoová kyselina (6,8-dithiooktanová), někdy také vitamín B13 nebo kyselina orotová je zařazena do komplexu vitamínů skupiny B a funguje jako superantioxidant, neutralizuje volné radikály, pomáhá navrátit pokožce pružnost a hladkost.
Koenzym Q10 se ukázal jako efektivní proti UVA, způsobenému oxidativnímu stresu v lidských keratinocytech a v prevenci poškození DNA.
Alpha lipoová kyselina a koenzym Q10 (Q10 je přítomen také v kůži) jsou produkovány v lidském těle, ale pouze v malých množstvích. Jsou využívány buňkami při tvorbě buněčné energie, pokud je množství v našem těle vyšší než to, které naše buňky potřebují pro normální fungování, využíváme její antioxidační účinky. Hladina však v našem těle s věkem klesá, množství je nedostačující a je nutno pro správnou funkcí tyto látky v těle doplňovat. Stárnutí kůže vede ke tvorbě vrásek a vyšší náchylnosti k poškození zářením.
Aloe vera reguluje pH kůže, proniká do hlubokých vrstev kůže, vyživuje kůži, zbavuje kůži odumřelých buněk, regenerace buněk hydratační a současně adstringentní prostředek. Aloe vera má nesmírnou výhodu v tom, že působí jako stahující a zvlhčující prostředek. Abyste si lépe dokázali představit, co se děje, když jej nanášíte, vzpomeňte si, že aloe vera je pouštní rostlina, která nejen že musí udržet vodu, kterou již obsahuje, ale musí se také co nejvíce snažit zachytit okolní vlhkost v průběhu noci. Díky svým schopnostem stáhnout tkáně aloe vera působí rovněž adstringentně. Důvodem je zejména skutečnost, že obsahuje mono- a polysacharidy a několik různých aminokyselin.

pomocí pRSo 3.03 pro HEMANN s.r.o. vyrobilo MrijaStudio 2009