Vyhledávání


Sledování zásilky

Hemann na Facebooku

 

Přípravek Anti Stress ve formě bylinného koncentrátu umožňuje urychlené snížení pohotovostní změny, urychluje regeneraci zklidněním a v kombinaci s psychofyzickou hygienou pomáhá odstraňovat dlouhodobé následky stresu. Tedy sumárně napomáhá snížení vlivu stresu, nervosity, předráždění, neklidu, nespavosti a pocitu vnitřního napětí.

Moderní člověk po zkušenostech hledá pomoc v přírodě, podvědomě cítí, že tam je možnost řešení a to přípravek Anti Stress přináší.

 

 

Kořen kozlíku lékařského

Kozlík se během několika posledních let stal v Evropě populární jako základ kardiovaskulárních směsí. Tato popularita je možná připisována schopnostem rostliny snižovat krevní tlak, uvolňovat a zklidňovat srdce a všeobecné odstraňovat většinu napětí, které vzniká v moderním hektickém světě.Napětí je jeden z vůdčích stresorů moderního života. Snižováním intenzity tohoto stresoru kozlík značně přispívá k udržení zdraví srdce a vaskulárního systému. z knihy MOWREY D. B. Léčivé předpisy z přírodní lékárny, str. 125, vydání Praha 1999)

Meduňka lékařská

Meduňka se od nepaměti používá jako utišující a uklidňující prostředek pro stresové nervy.Účinkuje, na celý organismus, takže si vysloužila pověst mírného všeléku. Meduňka je na celém světě běžnousoučásti prostředků pro uklidnění, utišení nervů a na spaní. ( z knihy MOWREY D. B. Léčivé předpisy z přírodní lékárny, str. 196, vydání Praha 1999)

Anýz plod

Anýz má silnější protikřečový účinek než fenykl a kmín, silně povzbuzuje sekreci všech žláz i mléčných. Uplatňuje se jako karminativum a expektorans zejména v dětské praxi. Silice se částečně vylučují plícemi a příznivě ovlivňují sekretolytickou činnost v dýchacích cestách ( z knihy KORBELÁŘ,ENDRIS . Naše rostliny v lékařství, str. 80, vydání Praha 1985)

Levandule lékařská

Používá se při neurasteniích, předráždění, migrénách, nespavosti, bušení srdce, dále při poruchách trávení i jako mírné desinficiens močových cest a diureticuma ( z knihy VÁCLAV JIRÁNEK, FRANTIŠEK STARÝ. Atlas léčivých rostlin, str. 45, vydání Praha 1989)

pomocí pRSo 3.03 pro HEMANN s.r.o. vyrobilo MrijaStudio 2009