Vyhledávání


Sledování zásilky

Hemann na Facebooku

 

Vilcacora z dopisů

 

Vážení,

     jsem člověk, který nemá rád přebujelou reklamu, protože nakonec to všechno našinec zaplatí v ceně výrobku.

Někdy však člověk objeví mimořádné zajímavosti. Z nějaké výstavy jsem si přinesla žlutý letáček na Váš výrobek YUCCA shidigera 98,5%. Protože mám 52 let, zkusila jsem se tou YUCCOU vyčistit podle návodu. Výsledek  byl úžasný. Cholesterol v normálu, klouby pohyblivé (dřepy jako zamlada), žlučníkový kámen poloviční, takže jsem si myslela, že jsem už přiměřeně věku zdravá. Očistnou kůrou úspěšně prošla už celá naše rodina.

     Proč, ale píši. Máme rodinu v Polsku a tam se asi už 3 roky jenom hovoří o nějakém zázraku z Peru zvaném Vilcacora.  Pak jsme zjistili, že vy Vilcacoru vyrábíte. Za předpokladu, že bude účinná jako ta Vaše YUCCA, jsem ji hned koupila a začala zkoušet. Už 1 a ½ roku beru 2 tablety denně. Chci Vám sdělit, že to o čem se nikde moc nepíše. Zmenšily se mi totiž křečové žíly a skoro zmizely hemoroidy, se kterými jsem se naučila žít už od porodu (přes 32 let).

     Máte-li možnost nějak tuto informaci zveřejnit, učiňte tak, pomůžete spoustě lidí, kteří jsou na tom stejně jako já a hemoroidy a křečové žíly za nemoc ani vadu nepovažují.

         Děkuji Vám, že si zakládáte na kvalitě a účinnosti svých výrobků a tím zpříjemňujete život jiným lidem.

                                                                                                                                    J. S. Havířov 

       

 

 Z poradny:

2723 | Ivana | 2010-05-09 20:55:36

Dobrý den pane doktore,chtěla bych vám nejprve velmi poděkovat za radu,jak vyléčit afty,které mě trápily,bez mála rok,v kuse.Díky jednomu balení vilcacory jsem bez potíží.Chtěla jsem se zeptat,jestli mám v braní vilcacory ještě pokračovat,jak dlouho a v jakém dávkování.Opravdu velmi děkuji a velká chvála vašim výrobkům. Ivana

... Eva...Děkuji za odpověď, genetiku jsme absolvovali hned po novém roce, zrovna včera mi přišly výsledky.Nebyla zjištěna žádná vada.Jako doporučení tu mám jen napsané, že máme zvážit podrobnější hematologické vyšetření.Nevím ani kam bych si ho měla jít udělat a co přesně to obnáší.A jestli je pravděpodobnost, že něco odhalí nebo máme nechat zase přírodu, ať si zkusí poradit.Mohly na špatný průběh těhotenství mít vliv hormony, které jsem brala při IVF? Paní doktorka na genetice mi skoro nadala, že jsem tam vůbec šla, že v mém případě to nebylo nutné.A pak už máme jen na zprávě z genetiky uvedené, že mám jíst kys.listovou a řídit se pokyny gynekologa.Pak už jen jsou tu vyjmenované postupy, co se mnou za testy až otěhotním.Myslíte, že se nám to vůbec může úspěšně podařit? Říkala jsem si, že by příčinou mohly být i srůsty nebo nějaké problémy, když mi několikrát zasahovali do těla, ale to bych spíš vůbec netěhotněla, že? Moc děkuji za váš čas.
Femigardem pokračuji dál.Eva
 

Vážená paní Evo,
přidejte k Femigardu ještě Vilcacoru, možná máte skrytou chronickou virosu (EBV,Zooster) nebo zoonozu (Toxoplasma), na to by Vilcacora tablety stačila. Podrobnosti najdete na webu firmy. v úctě Dr Vydra

 

 

pomocí pRSo 3.03 pro HEMANN s.r.o. vyrobilo MrijaStudio 2009