Vyhledávání


Sledování zásilky

Hemann na Facebooku

 

Gvaranal z dopisů - pro turistiku aj.

Vážení konzumenti GVARANALU, dovolte mi, abych se s Vámi podělila o své zkušenosti s GVARANALEM, který jsem si přibalila do zavazadla na dovolenou v loňském roce.

Jmenuji se Ilona Kebrlová. Jsem „mladá“ teprve 64 let. Dovolenou jsem plánovala strávit v Holandsku. Po Holandsku měla naše skupina cestovat na kolech. Za zmínku stojí, že jsem tři týdny před odjezdem přestala trénovat na kole, protože jsem měla při prudkém zastavení autobusu úraz. Koleno bylo oteklé a na holenní kosti byla velká bolestivá boule. Přesto jsem zájezd neodhlásila.

V Holandsku bylo krásně. V průměru jsem denně ujela 50 - 60 km a za šest dní to činilo 350 km. Denně jsem konzumovala 2 kapsle GVARANALU - jednu ráno a druhou po obědě. Zvolila jsem formu kapslí z toho důvodu, že při možném poranění (pádu s kola) bych zasypala ránu čistým práškem z kapsle - mám dobré zkušenosti. Těšilo mě, že jsem se vyrovnala ve sportovním výkonu mladým a zdravým lidem v partě a překonala jsem i úraz na koleni. Zároveň chci poukázat na to, že během jízdy na kole jsem nepocítila žádné zdravotní problémy, i když jich mám plno - trpím anginou pectoris už 23 let, také mám artrózu.

GVARANAL konzumuji skoro dva roky a jeho účinky velebím dnes a denně. Díky GVARANALU jsem prožila nejen krásnou, i když náročnou dovolenou, ale hlavně pomocí jeho účinků si upisuji denně léta.

Ilona Kebrlová, Praha


...Užívám Gvaranal Lecitin elixír jednou denně doporučovanou odlivku, již několik let a kromě případných dalších pozitivních účinků, s nim mám znamenité zkušenosti v tom, že mi příznivě ovlivňuje spánek, odstraňuje bolesti hlavy a blahodárně působí na peristaltiku...

Prof. Milan M., Ph.D., Praha

 


 

pomocí pRSo 3.03 pro HEMANN s.r.o. vyrobilo MrijaStudio 2009