Vyhledávání


Sledování zásilky

Hemann na Facebooku

 

Poradna

Na vaše dotazy odpovídají odborníci

Zde klikněte pro zadání Vašeho dotazu

Historie dotazů

Vyber kategorii

Doporučujeme nejdříve podívat se na historii dotazů, je velmi pravděpodobné, že již byl zodpovězen podobný dotaz (na stejný zdravotní problém) jako je Váš – vlevo dole pod menu, v okně vyhledávání zadejte heslovitě (např. bolest nohou) Váš zdravotní problém nebo název našeho výrobku, objeví se odpověď.

Pokud chcete najít odpověď dle čísla ( je uvedeno vlevo nahoře u dotazu ), opakovaně se chcete podívat na již zadaný dotaz a odpověď z historie, můžete hledat v okně „ Historie dotazů – zobraz otázku č. „

Pokud chcete podrobnější informace nebo nebyla nalezena očekávaná odpověď, pak klikněte na Zde klikněte pro zadání Vašeho dotazu a napište nový dotaz ,popište svůj problém, odpověď obdržíte do několika dní.

5291 | Marie. | 2016-12-05 14:37:48

Dobrý den pane doktore. Chtěla bych se zeptat často mě bolí v podbřišku. Co to miuebyt

5290 | Hana | 2016-12-02 16:51:48

Dobrý den. Užívám lék Cipralex, proti úzkostem. Je možné ho kombinovat s přípravkem Beneflamus? Děkuji za odpověď.

Vážená paní Hano, kombinaci můžete užívat bez starostí při dodržení doporučených dávek. Přečtěte si na webu podrobnější popis preparátu Beneflamus bohemikus. v úctě Dr Vydra

5289 | Jana | 2016-12-01 10:11:59

Dobrý den,

jak na popraskané žilky na nohou?

*

5288 | Jana Přibylová | 2016-11-28 20:47:43

Dobrý den, mám problémy se spánkem. Nemám večer problém usnout, ale během noci se nejčastěji budím mezi půl jednou a druhou hodinou a pak už mám problém pořádně znovu usnout. Spíše klimbám a převaluji se.

Vážená paní Jano,
preparát Antistress Vám umožní klidný spánek.Poučení a popis účinků najdete na webu firmy.
v úctě Dr Vydra

 

5287 | Dudáková Martina | 2016-11-28 11:13:47

Dobrý den, prosím o radu, co užívat při klimakterických potížích. Je mi 48 let, v posledním půl roce již menstruace nebyla,žádné léky neberu. Asi rok se již objevují návaly horka(několik let nesnáším letní horka). Nevím jestli to souvisí, horší se mi zrak-na dálku (pracuji u PC), ve středu obličeje zčervenání a svědění pokožky (kolem nosu k bradě,a praská koutek), přibývání na váze(břicho) i když omezuji potravu a víc se hýbu (175/68kg...18let jsem měla 60kg). Zboží zasíláte na dobírku?
děkuji Dudáková

Vážená paní Martino,
pro popsaný stav má firma v nabídce BENEFLAMUS bylinný koncentrát. Informace o něm naleznete na webu firmy Hemann.cz Firmá má zásilkový obchod.
v úctě Dr Vydra

 

5286 | Smetanová D. | 2016-11-28 10:48:49

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se Femigard může užívat i při kojení? Synovi jsou nyní čerstvě dva měsíce. Děkuji za odpověď!
Smetanová

Vážená paní Smetanová,
Femigard mohou brát těhotné i kojící ženy bez obav.
v úctě Dr Vydra
 

5285 | Marie | 2016-11-26 07:29:04

Dobrý den pane doktore. Mám k vám velikou prozbu. Mám pořád hrozně nateklé nohy . Prosim bylo by na to něco? Moc děkuji za vaši odpověď.

Vážená paní Marie,
otoky nohou způsobují potíže se srdcem nebo s ledvinami.Prostá lymfostáza není častá.Z preparátů, které by potíže s otoky DK positivně ovlivnily Je kombinaceKostival gel a Venahem gel. Podrobnosti o nich naleznete na webových stránkách Hemann.cz
v úctě Dr Vydra
 

5284 | MUDr Moravcová | 2016-11-24 09:48:00

chtěla bych něco přírodního pro snižování TK při hraniční hypertenzi pro mladého muže 27 let, štíhlý, jinak zetě -zdravý, jen lehce vyšší cholesterol a občasnými opresemi na hrudi, kardiol. vyšetření vč. zátěžového bez patol. nálezu díky

Vážená paní doktorko,
doporučuji kombinaci Antistress bylinný koncentrát a Yucca tbl. Podrobnosti o nich naleznete na webových listech firmy Hemann.cz
V úctě Dr Vydra
 

5283 | Květa Železná | 2016-11-23 21:21:22

Dobrý den, moje maminka, 85 let, je odběratelkou Vašich produktů a chtěla by se zeptat, co by mohla užívat na vysoký cholesterol, léky nezabírají

Vážená paní Květo,
preparát na ovlivnění hladiny cholesterolu je YUCCA tbl v dení dávce klasicy 3x1 tbl. Podrobnosti na webu firmy.
v úctě Dr Vydra
 

5282 | Alexandra Geržová | 2016-11-21 16:43:53

Dobrý den,
můžu začít používat Femigard kapky 3týdny od revize dělohy z důvodu zamlklého těhotenství?

Děkuji

Vážená paní Alexandro,
preparát Femigard můžete začít brát kdykoliv.Informace najdete na webu firmy.
v úctě Dr Vydra

 

5281 | Veronika | 2016-11-20 22:03:22

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně užívání antikoncepce a Femingardu. Již několik let používám náplast Evra a asi měsíc jsem užívala Femingard. Ten jsem přestala tento víkend brát, protože jsem začala krvácet během týdne, kdy jsem ještě (vzhledem k antikoncepci) menstruaci míti neměla. Krvácení není nepřetržité - spíše spojené s močením. Chtěla bych vědět, jestli Femingard ovlivňuje účinnost antikoncepce a jak mám dále po této zkušenosti postupovat? Femigard bych ráda užívala aniž bych musela přestat užívat antikoncepci, nebo se tím snížili její účinky. Děkuji předem za odpověď.

Vážená paní Veroniko,
není vhodné brát hormonální antikoncepci a Femigard. HA je vynucená hormonální blokace ovulace. Femigard obnovuje biorytmus M.cyklu. Jdou tedy proti sobě. Femigard obvykle užívají ženy po víceleté HA.
v úctě Dr Vydra
 

5280 | Renata | 2016-11-20 11:13:45

Dobrý den,ráda bych se poradila jake produkty zkombinovat.
Dcera 6 let,astma bronchiale,alergie prach a roztoči,bolesti hlavy,loupající kuže na dlaních a polštářcích,rýma vždy sedne na prudušky a atb,vada oka-šilhání z pohledu z dálky na blízko.Chodí do logopedicke třídy.Spavá a unavena.Na neurologii ji nic nenašli,ohledne bolestí hlavy.Jinak bere flixotide a zenaro.
Syn 7 let,alergie take prach a roztoči bez potíží,má od mala bulku na krku a velke krční uzliny a take ho bolívá hlava a ve škole nesoustředěnost,ustrnutí..pak zmatkuje.Zaujal mne Antistres a spousta dalších Vašich produktu.
Mne trápí bolesti hlavy,migreny,unava..je mi 43let,cítím se nemocně.
Porosím o radu jake produkty pro nas budou vhodné.Dekuji.


Vážená paní Renato,
vhodným preparátem je Antialergin bylinný koncentrát pro obě děti. Popis a návod naleznete na webových stránkách firmy Hemann.cz
V úctě Dr Vydra

 

5279 | Svoboda | 2016-11-13 13:44:36

Dobrý den,
prosím Vás tablety Ginkgo-maca 80% jsou vyrobeny přímo z rostlin, nebo se jedná o extrakty?
Děkuji.

Dobrý den, jsou vyrobeny přímo z rostlin. S pozdravem Hemann

5278 | Lenka | 2016-11-10 12:39:31

Vážený pane doktore,
je mi 40 let. Před půl rokem u mě začalo docházet ke krvácení mimo menstruaci. Po vyšetření gyn. nezjištěn žádný nález, pro úpravy cyklu nasazen Noretisteron, doporučena HA, či spíše tělísko Mirena pro minimální množství hormonů. Při dřívějším (cca před 10 lety) užívání HA jsem cítila tlak v nohou a na prsou, a proto jsem ( i na doporučení internisty) užívání ukončila. Z toho důvodu se nyní obávám jakékoliv hormonální léčby. Dočetla jsem se o přípravku Femmigart I a prosím o Vaše posouzení, zda by bylo jeho užívání vhodné v mém případě.
Předem děkuji za Vaši odpověď.
S pozdravem
Lenka.

Vážená paní Lenko,
zřejmě se narušil biorytmus menstr,cyklu, když ustala ovulace a sliznice z fáze růstove se již nepřemeňuje ve fázi sekreční.To znamená že se špatně uvolňuje sliznice a očistné krvácení zesílí. Pokuste se příznaky blížícího se přechdu zmírnit preparátem FEMIGARD.Popis najdete na webu firmy Hemann.cz Jinak gynekologové doporučují po dobu 5-ti dnů před termínem menses brát progestreon (tenhle hormon neškodí)
v úctě Dr Vydra
 

5277 | Alena Borková | 2016-11-10 11:27:58

Prosím pěkně o radu při nespavosti, již několik let jsem závislá na lexaurinu a stillnoxu a už moc nezabírají. Vadí mi mnoho křivd, které se staly a poznamenaly i mou dceru.
Dcera nemůže otěhotnět a je cholerická.

Vážená paní Aleno,
doporučuji Vám preparát ANTISTRESS bylinný koncentrát. Podrobnosti o něm najdete na webových stránkách firmy Hemnann. Tamtéž je opravdu mnoho povídání o preparátu FEMIGARD bylinný koncentrát, který by mohl zaujmout Vaši nešťastnou dceru.
v úctě Dr Vydra
 

5276 | Zuzana Grigarová | 2016-11-10 10:19:16

Dobrý den pane doktore, měl abych dotaz na zmírnění projevů polyneuropatie u manžela, pomohla by Yucca? Pracuje v prostředí, kde se svařuje hliník.
Já sama se potýkám s atopickým ekzémem a plánuji Yuccu nasadit také. Případně ještě Grepin?
Předem mnohokrát děkuji

Zuzana Grigarová

Vážená paní Zuzano,
Váš tip na YUCCA tbl je správný. Doporučoval bych ještě injekční kůru vitaminy řady B ( milgama inj.) Na atopický ekzem je vhodný Antialergin bylinný koncentrát obojí je v nabídce firmy Hemann. Grepin je spíše proti zánětu.
V úctě Dr Vydra
 

5275 | Marie | 2016-11-09 16:17:24

Prosím o radu pro syna. Svědí ho pokožka na hlavě. Lupy nemá. Používá šampony z lékárny - Nizoral, Sebamed a pod. ke zlepšení nedochází. Za odpověď a radu Vám předem děkuji. Marie

Vážená paní marie,
doporučuji Vám pro Vašeho syna masáž vlasaté části hlavy lněným olejem. Alespoň na 20 minut. Pak olej odstraňte odvarem z kopřiv nebo mýdlem obyčejným.(neparfémovaným)
V úctě Dr Vydra
 

5274 | Eva Nováková | 2016-11-08 18:55:53

Dobrý den, skoro 5 měsíců mám problém s pravým okem. Bolí mě "uvnitř", mám pocit, že mě jakoby tlačí celá bulva. Na očním mi paní doktorka přeměřila zrak, nitrooční tlak, vše v pořádku. Dále mě poslala na UTZ oka, na zubní, na výsledky z moči, z krve. na základě výsledků z moči jsem měla přeléčený zánět močových cest antibiotiky, ale na to se zřejmě přišlo náhodou, s bolestí oka to patrně nesouvisí. Nyní mi ještě paní doktorka doporučila návštěvu ORL. Všechna výše uvedená vyšetření byla negativní. Do oka mi paní doktorka dávala 3 typy očních kapek / i antibiotické /, přesto stále bolest oka přetrvává. Chtěla bych požádat, zda byste neporadili, z čeho může problém pramenit. Děkuji E.N.

Vážená paní Evo, 
jde zřejmě o chlamydiovou infekci, která způsobila prosáknutí slinné žlázy. Kultivace a lab. vyšetření může podezření potvrdit. V úctě MUDr. Vydra
 

5273 | Leona | 2016-11-05 07:30:55

Dobre rano, pane Vydra,
prosim Vas o pomoc a doporuceni vhodneho pripravku na silne migreny. Mam migrenu od svych deviti let, je mi 35. Pred osmi lety mi neurolozka navrhla profylaktickou lecbu Topiramatem. Po techto lecich migreny nebyly tak caste ani tolik silne. Bohuzel pri druhem tehotenstvi jsem je musela vysadit a kdyz jsem se k nim vratila zpatky uz ucinek neni takovy. Momentalne mam migrenu uz dva tydny. Uz rano se s tim vzbudim, zvracim, mam mzitky pred ocima, spatne se soustredim. Prakticky nemuzu nic delat. Mam namichane ergotaminove cipky, po kterych ta nejvetsi bolest ustoupi, ale zbytek jako barvy pred ocima, nevolnost, roztekanost, zustava. Muzete mi neco doporucit a popripade mam k tomu dale brat Topirat nebo ho postupne vysadit? Predem Vam moc dekuji!!!

Vážená paní Leono,
v nabídce bohužel silné analgetikum není. Z vlastní zkušenosti Vám doporučuji léčbu akupunkturou.
v úctě Dr Vydra
 

5272 | Vlaďka | 2016-11-03 14:45:27

Dobrý den, maminka má anginu pectoris, užívala 10 let Godasal a cítila se dobře. Asi před 5 lety ji lékař převedl na Warfarin, po kterém se cítí čím dál hůře (krev v moči, ekzémy, otoky a bolesti nohou, zhoršení zraku, ...). Je možné k Warfarinu začít užívat Yuccu a co event. dalšího by pro ni bylo vhodné? Děkuji za odpověď.

Vážená paní Vlaďko,
Vaše matka má příznaky předávkování Warfarinem. Jinak lze užít kombinaci Yuccy tbl a Pilot tbl v nízké dávce ( obojí 2x1 tbl denně.Podrobnosti najdete na webu firmy Hemann.cz
v úctě dr Vydra

 

starší:123456789101112

pomocí pRSo 3.03 pro HEMANN s.r.o. vyrobilo MrijaStudio 2009