Vyhledávání


Sledování zásilky

Hemann na Facebooku

 

Poradna

Na vaše dotazy odpovídají odborníci

Zde klikněte pro zadání Vašeho dotazu

Historie dotazů

Vyber kategorii

Doporučujeme nejdříve podívat se na historii dotazů, je velmi pravděpodobné, že již byl zodpovězen podobný dotaz (na stejný zdravotní problém) jako je Váš – vlevo dole pod menu, v okně vyhledávání zadejte heslovitě (např. bolest nohou) Váš zdravotní problém nebo název našeho výrobku, objeví se odpověď.

Pokud chcete najít odpověď dle čísla ( je uvedeno vlevo nahoře u dotazu ), opakovaně se chcete podívat na již zadaný dotaz a odpověď z historie, můžete hledat v okně „ Historie dotazů – zobraz otázku č. „

Pokud chcete podrobnější informace nebo nebyla nalezena očekávaná odpověď, pak klikněte na Zde klikněte pro zadání Vašeho dotazu a napište nový dotaz ,popište svůj problém, odpověď obdržíte do několika dní.

5477 | Mamča | 2018-02-11 14:56:06

Dobrý den, mám angiomyolipom na levé ledvině vel. cca 4cm. Je jich tam víc, cca do 0,8 cm. Lékař mi chtěl vzít ledvinu,což jsem odmítla. Paní dr. z ultrazvuku říkala,že to není nutné. Prý může prasknout a to je prý nebezpečné. Prosím o radu, co mám dělat, případně jestli to může nějaký přípravek nebo třeba půst odstranit mimo operace. Děkuji mockrát.

Vážená mamčo!,
zmíněný nález je zřejmě genetického typu,nezhoubný ,velmi pomalu roztoucí. Pokud ledvina vykazuje normální tvorbu moči, není třeba se obávat. Je vhodné užívat urologické čaje a alkalickou dietu. Z nabídky firmy je vhodný VITAFORT bylinný koncentrát. Informace na webu firmy Hemann.cz
v úctě Dr Vydra
 

5476 | Dana | 2018-02-11 13:19:47

Dobrý den,chtěla jsem vás poprosit o radu.Mám 6letá dvojčata,chodí do školky,ale vždy max.týden,pak dostanou rýmu,která později "sjede"na průdušky-kašel,teplotu nemívají a než se z toho dostanou,tak uběhnou 2-3 tydny a stále dokola a v září mají jít do školy,tak mám obavy z opak.nemoci.Dávala jsem Imunoglukam,hlívu čistou,...a pořád je to stejné. A něco prosím poradit i pro mě, já většinou od podzimu do jara kašlu,někdy i rýma-většinou to dostanu od dětí,bez teploty a poslední 2 roky vždy únor-březen má sinusitídu,ATB,opak.punkce dutin,taky se snažím dopovat imunitu,ale nějak to nezabírá.Vaše stránky mi poradil v práci jeden lékař z F-M,tak zkouším poprosit o radu,co by mohlo pomoci,poradil mi Vilcacoru,tak bych to chěla s Vámi zkonzultovat.Prosím tedy o radu pro děti a i pro mě.Děkuji

Vážená paní Dano,
vhodným prostředkem pro Vaše děti je preparát VITAFORT koncentrát bylinný.Podrobnosti na webu firmy Hemann.cz Pro Vás je \Vilcacoraa tbl správně.
V úctě Dr Vydra
 

5475 | petra | 2018-02-08 19:08:36

Dobrý večer, má ýucca schidigera 98,5 nežadouci učinky s jinyma leky .Děkuji Bilkova

Vážená paní Petro,
YUCCA tbl se s jinými látkami snáší velmi dobře. Je čistě přírodní a nedráždivá.
v úctě Dr Vydra

 

5474 | Petra | 2018-02-05 15:13:06

Dobrý den, začala jsem užívat Femigard asi před 3 týdny, ale nevšimla jsem si, že je nutno jej po otevření skladovat v lednici, což jsem nečinila (beru si jej s sebou do práce a až třetí dávku užívám doma večer.) Je toto prosím skutečně nezbytné?
Děkuji.

Vážená paní Petro,
pravidelné užívání je potřebné pro stálou hladinu účinných aromatických látek v těle. Není vhodné pít bylinný koncentrát přímo z láhve a vystavovat preparát silně proměnlivé teplotě.
Mohu potvrdit ,podle přímých svědectví,že mnoho žen požívá bylinné koncentráty stejně jak činíte Vy a to s velmi dobrými výsledky.
v úctě Dr Vydra
--------
 

5473 | Filipová | 2018-02-03 18:53:37

Dobrý den, syn studuje prvním rokem VŠ a je pod nadměrným stresem, který mu způsobuje až zažívací problémy/ častá stolice/. Syn trpí i od dětství tiky v obličeji.Prosím o radu, který z Vašich přípravků by byl vhodný na jeho problémy.Děkuji Filipová

Vážená paní Filipová,
Vhodný preparát na neurózu Vašeho syna je ANTISTRESS bylinný koncentrát Poučení a indikace najdete na webu firmy Hemann.cz
v úctě Dr Vydra
 

5472 | Jana | 2018-02-01 09:16:32

Dobrý den, pane doktore, je mi 36 let, mám poruchu štítné žlázy beru Letrox 50.
Už více jak rok bojuji se seboroickou dermatitidou ve vlasech, mám velké strupy, které svědí a při odloupnutí to jde do krve, za rok mám půlku vlasů pryč, na kožním mi dali dehtový šampón a pak jedině kortikoidy, což odmítám. Zkoušela jsem různé bylinné šampóny (konopné, kopřivové apod.), dále se to z hlavy rozšiřuje v podobě vyrážky na krku a v podpaží. Během roku jsem prodělala ještě zánět bartholiniho žlázy, léčenou antibiotiky. Myslím, že potřebuji celkový detox těla a hlavně střev+ přípravky na vlasy. Teď užívám letrox 50 + zinek a selén. Prosím o radu jaké přípravky si koupit. Děkuji.

Vážená paní Jano,
nejlepší detox je s pomocí Yucca schidigera 98% tbl 3x1 denně. Vaše kožní problémy souvisejí s jaterními funkcemi )
zpracování tuků) to se manifestuje záněty tukových a potních žlázek v kůži. Pro zlepšení vlasů doporučuji Gvaranal vlasovou vodu.
V úctě Dr. Vydra

5471 | Hanka | 2018-01-31 16:50:30

Dobrý den p. doktore,mám diagnostikovanou hiátovou hernii a užívám emaneru 40 1x denně,chtěla bych zkusit nějaký bylinný váš přípravek. Při stresu se mi problémy zhoršují /před 3týdny nám zemřel pejsek 17,5r/,není to přímo pálení žáhy,ale nepříjemný pocit..nevím,jak to popsat. Děkuji moc za odpověď,s pozdravem H.P.

Vážená paní Hanko,
doporučuji Vám preparát GASTRO bylinný koncentrát 3x denně 10 min před jídlem. Podrobnosti najdete na webu firmy Hemann.cz
V úctě Dr Vydra
 

 

5470 | PETRA HUSÁKOVÁ | 2018-01-31 09:19:44

Dobrý den, od 20 let trpím panickou poruchou úzkostmi a depresí. Užívám antidepresiva ale ráda bych řešila problém bez chemických léků což bohužel nemohu. Mé stavy se výrazně zhoršují cca. 10 dní před menstruací a zmírní se až při menstruaci. Také mám problém se střevy vždy před menstruací mám velké křeče již dvakrát jsem byla hospitalizovaná v nemocnici ze zánětem tlustého střeva kde mi zjistili divertikl a vždy to bylo v období PMS. Prosím o radu zda existuje nějaký váš výrobek na mé problém. Předem děkuji za odpověď

Vážená paní Petro,
podle popsaných příznaků a potíží mohu doporučit kombinaci Antistress bylinný koncentrát a PILOT (schizandra čínská) tablety. Podrobnosti naleznete na webu firmy Hemann.cz
v úctě Dr Vydra
 

5469 | Martina | 2018-01-29 10:46:09

Dobrý den pane doktore,

mám na Vás dotaz. Chci se zeptat, jak dlouho můžu brát Femigard I. (začala jsem ho užívat 10.ledna 2018? Můžu k němu brát léky předepsané svým gynekologem (duphaston). Už přes rok se pokoušíme o miminko, ale bohužel zatím řeším menstruaci, která sama nepřichází, proto mi předepsali duphaston. O Femigardu jsem četla samé skvělé recenze, proto jsem si ho objednala. Moc děkuji za Vaši odpověď a přeji Vám pěkný den.

Vážená paní Martino,
Femigard pomáhá obnovit biorytmus menstruačního cyklu,duphaston provokuje menstruaci bez ohledu na biorytmus, ale lze je užívat souběžně.Potřebný  cyklus Femigardem trvá 3 měsíce. Je dobré vést menstruační kalendář.
v úctě Dr Vydra

 

5468 | Helena Plašilová | 2018-01-28 14:03:51

Dobrý den.
Užívám Hemann Femigard již tři měsíce, ale nedaří se mi dodržovat užívání třikrát denně. Ráno dodržuji a pak už jen z řídka za den si dám podruhé. Proto se mi nejspíš nedaří srovnat hormonální nerovnováhu a každý měsíc mírně krvácím někdy už od ovulace,jindy od cca 20. dne cyklu až do menstruace, která přichází 28.den. Mám tedy pokračovat v užívání a dodržovat tři dávky za den nebo se musí užívání Femigardu za každou cenu po třech měsících přerušit? Moc děkuji za odpověď.

Vážená paní Heleno,
přidejte k Femigardu Kyselinu listovou a vitaminy B řady a tablety se zinkem.( obojí bez receptu v lékárně.)
/ od každého 2 tbl denně)
v úctě Dr Vydra
 

5467 | Gabriela | 2018-01-24 19:53:54

Dobrý den,
chtěla jsem Vás poprosit o radu. Trpím chronickou únavou, bolestmi nosních dutin i krku a mám také žaludeční problémy.
Nyní mi lékaři zjistili chronický zánět žaludku, a také Helicobacter pyroli.
Taktéž mám autoimunní onemocnění a na rukách se mi objevilo vitiligo - nejspíš porucha imunity. Dle imunoložky nemám posilovat imunitu.
Chtěla bych se zeptat co by jste mi doporučili užívat a v jakých dávkách?

Vážená paní Gabrielo,
pro žaludeční potíže můžete brát GASTRO bylinný koncentrát a na chronický únavový syndrom GVARANAL -Lecitin. Podrobnosti najdete na webu firmy Hemann.cz
v úctě Dr Vydra
 

5466 | Marie M. | 2018-01-24 11:30:51

Dobrý den pane doktore. Je mi 30 let. Po laparoskopické operaci jsem se dozvěděla, že mám neprůchozí vejcovody, rozsáhlé srůsty v děloze a drobné ložisko endometriózy. Nikdy jsem neprodělala žádné záněty ženských orgánů a nebyla jsem operována. Lékaři mi nedovedou zodpovědět, jak ke srůstům mohlo dojít. Jedinou cestou je prý pro mne umělé oplodnění. Je tady ještě nějaká šance k otěhotnění přirozeným způsobem? Děkuji. Marie M.

Vážená paní Marie,
zpětně vypátrat kdy jste měla gynekologické záněty je jen odhadem. Ve stavu nynějším považuji za vhodné kombinovat YUCCA tbl a FEMIGARD bylinný koncentrát. Obě složky jsou protizánětlivé a rozpouští pozánětlivé ahese. Když se nepovede, pak kombinace je dobrou přípravou pro embryopřenos.
Přeji více štěstí.
v úctě Dr Vy\dra
 

5465 | Klára Hollasová | 2018-01-22 22:10:18

Dobrý den, pane doktore.
Chtěla jsem vás poprosit o radu. Chci začít užívat přípravek Femigard. Ale ještě trošku kojim svého 15 měsíčního syna ( jen třikrát denně z jednoho prsu). Je možné užívat tento přípravek během kojení? Chtěla bych další děťátko, ale mám velmi nepravidelný cyklus. Stejné to bylo s prvním otěhotněním.
Předem Vám moc děkuji za odpověď
Krásný den
Klára Hollasová

Vážená paní Kláro,
Váš odhad byl správný.Femigard nemá vliv na kojení ani neobsahuje látky,které by přecházely do mléka nebo jinak vadily.
v úctě Dr Vydra
 

5464 | Martina Hrušková | 2018-01-22 13:31:29

Vážený pane doktore,

moc prosím o radu. Moje maminka loni v srpnu podstoupila operaci gama nožem, protože ji byla zjištěna metastáza na mozku. ted je kolem metastázy otok....pak prodělala epileptcký záchvat....a je slabá na levou polovinu těla...nevím jaký přípravek se dá kombinovat s léky, které mamka užívá. Epileptan, fortecortin, léky na cukr, št.žlázu, godasal na ředění krve, a něco na cholesterol. Má rozedřená ústa a jazyk patrně od léků...bolí jí žaludek a teď přestává i jíst. díky za radu Martina

Vážená paní Martino,
nevím odkud pochází metastáza, která byla ošetřena gama nožem.Jde o stadium II B tedy stav je vážný. Množství léků označuje stav pokračující destabilizace. Domnívám se, že vhodný podpůrný preparát je DIAMID bylinný koncentrát, ten by měl vyrovnávat nutriční problém o kterém jste se v závěru zmínila.
v úctě Dr Vydra
 

5463 | Marie Dušková | 2018-01-18 13:26:08

Dobrý den pane doktore, dostala jsem doporučení od své paní doktorky Hattlmanové a prosím o radu jsem po extrakci melanomu s velmi špatným průběhem hojení, byly mi odstraněny i sentinelové uzliny, nyní jsem od paní doktorky odeslána k psychologii, paní doktorka mi doporučila Váš produkt Antistress, trpím při delší nervozitě silnými bolestmi za krkem. Můžete mi prosím potvrdit, zda-li je v mém případě vhodný tento produkt nebo by jste doporučil jiný, paní doktorka doporučila konzultaci s Vámi. Mnohokrát děkuji Dušková

Vážená paní Marie,
Antistress ve Vaší situaci je vhodný. Domnívám se, že kombinace s BENEFLAMUS koncentrát téhož výrobce by Vám měl prospět ( čistá bioterapie)Informace o obou preparátech najdete na webových stránkách firmy Hemann.cz
v úctě Dr Vydra

 

5462 | karel Nový | 2018-01-15 12:16:34

Vážený pane doktore,
mám problém s levým kolenem. dne 19.12.2017 jsem uklouzl na schodech trochu si vyvrknul kotník a notně zhmoždil koleno. Mám dnu sice prakticky nic neužívám jen obden tabletu Purinolu a hladina kyseliny močové se pohybuje od 360 mmol do 510 mmol podle toho co zrovna jím. Zatím nedržím ani žádnou dietu. Je mě 70 let vážím cca 98 kg a měřím 185 cm možná +2 cm a denně chodím se psem na procházky podle toho jak se cítím od 6 do 15 km. Při poslední návštěvě u orthopeda mě vysál 32 ml světe žlutého výpotku a předepsal 2x denně 1 tabletu Ketanol forte. Nekouřím ani neužívám alkohol jen k obědu občas 0,3 l piva. Je možné, že mě pomůže tento stav zlepšit užívání Yucca preparátu. Pokud ano jak dlouho by měla očistná kůra trvat a jaké množství preparátu užívat. Za odpověď děkuji s pozdravem K.Nový

Vážený pane Karle,
doporučuji Vám kombinaci Yucca tbl a SMS tbl. popis preparátů naleznete na webových stránkách firmy Hemann.cz
v úctě Dr Vydra
 

5461 | Alice Beranová | 2018-01-13 12:50:12

Dobrý den, jsem ve 20 týdnu těhotenství. Už 2x jsem byla hospitalizována s krvácením. Od poslední hospitalizace jsem ještě krvácet nepřestala. Krvácím už 7 den. Síla normalni menses. Placenta není úplně v ideálním stavu, ale zatím vyživuje dítě dostatečně. Pomohl by mi femigard ll. proti krvácení? Děkuji za odpověď Alice

Vážená paní Alice,
dosud jsem nedoporučoval F2 pro těhotné, tedy krvácivé stavy
ne aborty) Mohu potvrdit,že Femigard II není toxický a nevyskytovaly se při jeho užívání žádné reakce Podle popisu stavu by užití F2 mohl zabrat. F2 Vám neuškodí, ale neberte ji déle jak 7 dnů. Kontrolujte žíly na nohách !
Jinak platí popis na webu Hemann.cz
 

5460 | Karolina | 2018-01-13 10:54:49

Dobrý den,
Asi po 3 týždňoch ako som začala uzivat Femigard a Yucca, sa mi začalo objavovať akné v okoli úst a brady - trvá to už druhý týžden, niektoré sa hoja ale objavujú sa nové. Môže to byt v dôsledku Femingard? Predtým som mávala akné len velmi sporadicky a nikdy nie viac ako 1 vyrazku.
Dopoucujte mi pokračovať v užívaní alebo radšej nie?
Dakujem vam.

Vážená paní Karolina,
oba preparáty mají protizánětlivý účinek. Prostě dochází k očistě organizmu a vylučování látek po hojivé pozánětlivé reakci. Léčebná kůra trvá 3 měsíce a popsané příznaky vymizí a to napořád.
v úctě dr Vydra
 

5459 | Iva | 2018-01-10 19:51:42

Dobrý den od kterého věku můžou děti používat antistres může ho používat i roční dítě v menším množství neklid špatné spaní děkuji

Vážená paní Ivo,
Antistress bylinný koncentrát je vhodný až od 3 let věku.Doporučuji vyhledat homeopatku (dětskou lékařku - je jich již zkušených dost)Protože chemizace má skoro vždycky nějaké vedlejší účinky.
v úctě Dr Vydra
 

5458 | Nikola | 2018-01-10 08:54:02

Dobrý den, mám dotaz, zda mohu kombinovat přípravek Femigard s tablety MACA? Chtěla bych dosáhnout harmonizace cyklu a s tím i stimulace ovulace. Do toho ještě dobírám dva poslední cykly Proveru (16.-22.den, 1tableta)...
Předem velmi děkuji za odpověď. Nikola

Vážená paní Nikolo,
Kombinovat Femigard s Maca tbl je možné a oba preparáty se dokonce potencují!Tak si to užívejte.
v úctě Dr Vydra
 

starší:123456789101112

pomocí pRSo 3.03 pro HEMANN s.r.o. vyrobilo MrijaStudio 2009