Vyhledávání


Sledování zásilky

Hemann na Facebooku

 

Poradna

Na vaše dotazy odpovídají odborníci

Zde klikněte pro zadání Vašeho dotazu

Historie dotazů

Vyber kategorii

Doporučujeme nejdříve podívat se na historii dotazů, je velmi pravděpodobné, že již byl zodpovězen podobný dotaz (na stejný zdravotní problém) jako je Váš – vlevo dole pod menu, v okně vyhledávání zadejte heslovitě (např. bolest nohou) Váš zdravotní problém nebo název našeho výrobku, objeví se odpověď.

Pokud chcete najít odpověď dle čísla ( je uvedeno vlevo nahoře u dotazu ), opakovaně se chcete podívat na již zadaný dotaz a odpověď z historie, můžete hledat v okně „ Historie dotazů – zobraz otázku č. „

Pokud chcete podrobnější informace nebo nebyla nalezena očekávaná odpověď, pak klikněte na Zde klikněte pro zadání Vašeho dotazu a napište nový dotaz ,popište svůj problém, odpověď obdržíte do několika dní.

5380 | Renata | 2017-05-09 21:46:23

Dobrý den,p.doktore.je mi 47let a jsem ve fázi před KET s darovanym vajíčkem.z pohledu gyn.nemám potíže(2nepodstatne myomy),od tohoto ledna začínam mít delší periodu(30dnu) a 1xneprisla vůbec,nasadili mi Climonorm na 3tydny,pak už bez léků..ted jsem na 14 dni ve FR.lázních,příští měsíc bych mela podstoupí KET.ma význam si ted ještě nasadit Femigard? IVF podstupují bez úspěchu od 2009,v r.2010 jsem prodělala boreliozu s 6tydny atb-od te doby me trápí trávicí potíže,únava,smutek.dítě si velice přeji.ještě mám 2embryjka zamrazena.prosím Vas o reakci.Rada bych Vas navštívila ve Vaší ordinaci,dokud jsem v lázních.Rada bych zvýšila šanci materstvi,i když jsem si vědoma svého věku.Děkuji předem za odpověď na můj mail.R.Cernanska,607790516

Vážená paní Renato,
Femigard můžete brát i při KET,doporučuji kombinaci s Yucca tbl ( 3x2 tbl denně.
v úctě Dr Vydra
 

5379 | MUDrŠimkoví Barbara | 2017-05-09 20:46:15

Moje švagrova po pravidelné prevent,prohlídce se dozvěděla ,že ma carcinom caeka a po dalším vyš.již i metastasy v jatrech. Nehubla, neměla žádné bolesti jen při ranní pravidelne defekaci měla již nějakou dobu zdvojené vyprazdňování. Čast stolice jako obvykle a za nějakou dobu pokračování.Bylo zjištěno zůženi ceka do 10 cm. Nyní je od.6.5.2017 do 19.5.2017 na chemoterapii XELOBA 500mg v 1 tabletce užíva 4-0-4,poté bude nasledovat AVASTIM 7,5 mg tbl jak dlouho tuto terapii bude tolerovat,nebo se převede do infuzni aplikaci. Objednali jsme pro ni u Vás VILCACORU,prosím zdělte mi jaké doporučujete uživání. Předem děkuji , se srdečným pozdravem MUDr Šimková B. ODRY ,U nemocnice č.3 /Švagrova již dva roky pečuje o svého manžela,který je nyní již ve třetím stadiu Alzheimerový nem.a vyžaduje všestrannou celodenní péči./

Vážená paní doktorko,
indikace Vilcacory jako podpůrné léčby vyžaduje dávku 3x2 tbl denně. dodatkový preparát je Inulin tbl 3x1 tbl. Za zmínku stojí preparát Penoxal tbl ( viz internet.
v úctě dr Vydra

 

5378 | Kateřina | 2017-05-08 23:35:42

dobrý den, přítel má už od dětství vytrhlé krční mandle. Poslední tři roky ho ale pořád bolí v krku a mívá od té doby často záněty v uších. Doktoři bohužel na nic nepřišli. Dcera měla od vás Femigard a pomohl jí. Prosím o radu, jestli by mu nějaký váš produkt nepomohl. Přítel bohužel i kouří, což mu asi nepomáhá. děkuji za radu Ondříšková

Vážená paní Kateřino,
podpora imunity je podstatnou léčbou chronického zánětu nosohltanu.Doporučuji Vám kombinaci Echinacea kapky a Vitafort bylinný koncentrát po dobu 2měsíců. Podrobnosti na webu firmy Hemann.cz
v úctě Dr Vydra
 

5377 | Tereza | 2017-05-07 08:36:02

Dobrý den, mám takový problém. Je mi 23 let a mám problém s inkontinencí moči. Bez vložky neudělám už ani ránu a celkem mi to už otravuje život. Nevám, co se stalo, ale po porodu nejsem. Můžete mi prosím poradit, děkuji.

Vážená paní Terezo,
nejspíše jde o stresovou inkontinenci.To se léčí pomalu.Vyšetření na urologii je velmi vhodné. Z léčiv,které nabízí firma Hemann je vhodný Femigard v kombinaci s Antistress bylinným koncentrátem. Klinické a laboratorní vyšetření považuji za vhodné.
v úctě Dr Vydra
 

5376 | Martina | 2017-05-02 07:46:37

Vloni mi padla na palec u nohy těžká krabice, podle mě se mi tam dostala plísen. nehet pak začal žloutnout, praskl, mírně se krabatil. praktický lékař neřekl, že je to plísen,poradil mi pedikérku, jinak prý by mi nehet strhli. nehet se podařilo nechat odrůst. ale ted to vypadá, že znovu žloutne. používala jsem antimykotický přípravek od firmy Hadek, čajovníkový olej, ocet, sůl do koupele, ale připadlo mi, že bez větších výsledků.
Beru průběžně probiotika, pivovarské kvasnice, spirulinu.

Vážená paní Martino,
Vhodný je DESINFEKCní GEL - (obsahuje aktivní stříbro,aloe a levanduli.) Podrobnosti najdete na webu firmy.
v úctě Dr Vydra
 

5375 | Zdeněk | 2017-04-27 21:25:14

Dobrý den. Prosím o radu. Co dělat při poruše erekce? V čem hledat příčinu? Děkuji. P.

Vážený pane Zdeňku,
příčin poruchy erekce je mnoho, s tím se obraťte na urologa nebo sexuologa.Podpůrný preparát z nabídky firmy Hemann je Ginkgo-MACA tbl.
Informace hledejte na webu firmy Hemann.
v úctě Dr Vydra
 

5374 | | 2017-04-27 11:52:26

prosím o radu,jak se zbavit hořkosti na jazyku. Gastro sirup moc nepomáhá. Děkuji

Kloktat šalvějovým čajem. V úctě Dr. Vydra
 

5373 | Pavlína | 2017-04-26 12:18:47

Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat, co nasadit na špatnou funkci žlutého tělíska.
Děkuji za odpověď.

S pozdravem

Pavlína Krčmová

Vážeá paní Pavlíno,
vhodnou terapií by byl Femigard bylinný koncentrát a Yucca tbl. Více informací najdete na webu firmy Hemanncz
V úctě Dr Vydra
 

5372 | Vlasta | 2017-04-24 14:35:19

Dobrý den, je možné užívat Femigard I, Yucu a Vilcacoru současně a neomezeně delší dobu před otěhotněním kvůli odstranění cysty na vaječníku? Slyšela jsem, že peruánské ženy užívaly Vilcacoru jako antikoncepci. Též že Vilcacora před otěhotněním a v době těhotenství vhodná není. V případě otěhotnění se užívá po dobu tří měsíců pouze Femigard nebo je dobré v rámci prevence zdraví matky i miminka užívat současně i Yucu a Vilcacoru? Studovala jsem i jiné dotazy z Vaší poradny, ale dle mého názoru se odpovědi liší. Předem děkuji.

Vážená paní Vlasto,
považuji užívání Vilcacory a Yuccy v těhotenství za nadbytečné. Pokud po 4 týdení léčbě Yuccou cysta nezmizí, je třeba provést laparoskolii.
v úctět Dr Vydra
 

5371 | Pavla | 2017-04-24 13:42:37

Dobrý den, pane doktore, je mi 62 let, už několik let trpím silným pocením celého těla, obličeje, vlasové části hlavy. Po sebemenší námaze, či chůzi se začnu opravdu koupat ve vlastním potu. Trpím nespavostí, dříve v práci jsem trpěla značným stresem. Nyní jsem v důchodu, mám již klidný způsob života, ale pocení přetrvává.
Děkuji za Vaši radu.
Pavla Přívorová

Vážená paní Pavlo,
vhodné je střídání preparátů Antistress bylinný koncentrát a Beneflamus bylinný koncentrát.  Ráno Beneflamus na noc Antistress.
Podrobnosti najdete na webu firmy.
v úctě Dr Vydra
 

5370 | Martina | 2017-04-24 07:25:46

Dobrý den, prosím o radu pro otce. je mu 72 let a má vystřelující bolesti od páteře do nohy. prý je to opotřebení páteře a nedá se s tím nic dělat.
Sestru trápí bolesti (víc než rok)hlavy, očí, pravé ruky, měla svědivé pupínky po celém těle. na páteři má běžné opotřebení, v práci dala výpověd, osypky poté zmizely, ale bolesti hlavy zůstávájí. zkoušela různé masáže, přírodní přípravky i na nervy(protože už neví od čeho ty bolesti mohou být),ale bez úspěchu. u lékaře nabídnou léky proti bolesti nebo na nervy. je jí 46 let, sportovec, udržuje zdravý životní styl.

Vážená paní Martino,
vhodný preparát na Vaše potíže je BENEFLAMUS bylinný koncentrát. Pro Vaši sestru doporučuji Ginkgo-maca tbl.Podrobnosti najdete na webu firmy Hemann.cz
v úctě Dr Vydra
 

5369 | Eva | 2017-04-23 23:15:00

Dobrý den pane doktore, moc vás zdravím.
Již jsem našla odpověď, že když je mi 66 let mám brát Beneflamus, mám to ještě něčím doplnit? Mám pořád problémy s močovým měchýřem v důsledku snížení dělohy. Věřím, že se Vám daří dobře a jsem s pozdravem Eva Tylová

Vážená paní Evo,
Beneflamus je dobře, ale nemá vitaminy.Proto doporučuji tablety polyvitaminové. Jinak jogové cvičení na inkontinenci pro chabé dno pánevní považuji na dost potřebné. Jinak hrozí pásková plastika ( dnes již běžná operace.
v úctě Dr Vydra

 

5368 | Kristýna | 2017-04-23 15:06:20

Dobrý den,
Obracím se na Vás s prosbou o radu. Mám PCOS a v posledních měsících mě trápí vypadávání vlasů. S Femigardem mám zkušenost, užívám ho téměř rok s pravidelnými měsíčními pauzami. Cyklus mám, věřím díky němu, pravidelný.
O jaký přípravek mohu svůj boj s PCOS a nynějším vypadáváním vlasů podpořit?
Děkuji za radu

Vážená paní Kristíno,
K femigardu se pro zmíněné potíže hodí preparát Ginkgo-maca tbl firmy Hemann.
Podrobnosti najdete na webu firmy Hemann.cz
V úctě dr Vydra

 

5367 | Zuzana | 2017-04-21 21:12:16

Dobrý večer pán doktor. Máme 75 ročného okno pacienta s rakovinou kože a radi by sme mu popri liečbe chemoterapou pomohli aj nejakým pomocným dopknkom. Stravuje sa zdravo, užíva výťažky z lanovych semiačok, ale ešte by sme chceli ešte niečo čo by mu pomohlo. Ďakujem veľmi pekne za radu. Zuzana.

Vážená paní zuzano,
doporučuji Vám preparáty VILCACORA tbl a INULIN tbl. Povídání o nich najdete na webových stránkách firmy Hemann.cz
v úctě Dr Vydra

 

5366 | Petra | 2017-04-20 23:11:00

Pan doktor. Este doplním predchádzajúci email. Popri exzemoch mávam casto masívne boľavé herpesy, zvyčajne na krku. Niekedy aj 5x do roka.
V 15tich som mala pásový opar po celom krku a očiach.

5365 | Petra | 2017-04-20 22:40:02

Dobry vecer pan doktor.
Viete mi poradit ci vilcacora je vhodná na problémy s kožou?
Ako dieta som od 13-19rokov mala po celom tele silný exzem, užívala prednison a kortikoidy, ktore som casom nahradila homeopatiou.
Teraz mam 39 rokov (dve deti, 6a3rocne) a uz 2rok sa trápim opat s exzemom. Kozu mam velmi suchu a svrbi ma. Mam to hlavne v oblasti krku, hrudník, tvar a ruky, opak dlane. Davam si antihistsmikum a kortikoidne maste ale stale to neustupuje.
Homeopatia mi pomoze krátkodobo.
Preto hladam nieco na prečistenie tela-koze i 'duse' mam aj denný stres okolo deti. Taktiež mam očné tiky hlavne na vecer ked uz ma doženie únava.
Vilcacora na obnovu buniek ma zaujala mozno v kombinacii s niečim?
Rada si necham poradit. Dakujem pekne Petra.

Vážená paní Petra,
vhodná kombinace je Vilcacora a Yucca tablety.Informace najdete na webu firmy.Vhodný je spravný přísun vitaminu D !
v úctě Dr Vydra
 

5364 | Marie | 2017-04-16 15:37:11

Zdravím a prosím o radu.Před asi 7 měsíci jsem pocítila poprvé hořkost a mírné pálení na jazyku.Začala jsem užívat Gastro před měsícem a moc se to nelepší. Mám dále užívat tento produkt ? Děkuji za odpověd s pozdravem Hammrlová

Vážená paní Marie,
přidejte výplach šalvějovým odvarem.
v úctě Dr Vydra
 

5363 | Lia | 2017-04-15 19:51:16

Dobrý den. Trpím na závratě a migrény. Prosím o radu. Děkuji Zajícová

Vážená paní Lio,
doporučuji mVám preparát Ginkgo-MACA tbl. Informace o nich najdete na webu firmy Hemann.cz
V úctě Dr Vydra
 

5362 | Tereza | 2017-04-11 20:33:28

Dobrý den,

v únoru 2017 jsem vysadila antikoncepci, kterou jsem brala necelé 3roky. Před braním antikoncepce cyklus velmi nepravidelný po 60-150dní. Po vysazení jsem dostala klasicky menstruaci jako obvykle po dobrání platíčka (10.2.) od té doby občas špiním. Dočetla jsem se samou chválu na produkt Femigard. Začala jsem brát 3x denně 1lžičku, zatím beru 12dní, dnes jsem k špinění přidala i bolest podbřišku a velmi slabé krvácení. Může souviset s Femigardem nebo je na nějaké účinky ještě brzy? Děkuji za odpověď.

Vážená paní Terezo,
biorytmus menstruačního cyklu se reguluje pomalu, proto základní léčebná kúra trvá 3 měsíce.Pak je vhodný čas cykly vyhodnotit.
v úctě Dr Vydra
 

5361 | Andrea | 2017-04-09 20:08:06

Dobry den,
chtela bych se zeptat zdali je vhodne uzivat bylinny koncentrat anti stress v dobe tehotenstvi.
Jsem ve 12. tydnu tehotenstvi a mam dg. hypertenzi 1.st. ,(zjistena jiz pred otehotnenim)
Leky prozatim neuzivam.
S pratelskym pozdravem
Smolinova
Dekuji

Vážená paní Andreo,Antistress je čistě bylinný preparát bez vedlejších účinků,takže jej v doporučené dávce můžete s klidem užívat.
v úctě Dr Vydra

 

starší:123456789101112

pomocí pRSo 3.03 pro HEMANN s.r.o. vyrobilo MrijaStudio 2009