Vyhledávání


Sledování zásilky

Hemann na Facebooku

 

Poradna

Na vaše dotazy odpovídají odborníci

Zde klikněte pro zadání Vašeho dotazu

Historie dotazů

Vyber kategorii

Doporučujeme nejdříve podívat se na historii dotazů, je velmi pravděpodobné, že již byl zodpovězen podobný dotaz (na stejný zdravotní problém) jako je Váš – vlevo dole pod menu, v okně vyhledávání zadejte heslovitě (např. bolest nohou) Váš zdravotní problém nebo název našeho výrobku, objeví se odpověď.

Pokud chcete najít odpověď dle čísla ( je uvedeno vlevo nahoře u dotazu ), opakovaně se chcete podívat na již zadaný dotaz a odpověď z historie, můžete hledat v okně „ Historie dotazů – zobraz otázku č. „

Pokud chcete podrobnější informace nebo nebyla nalezena očekávaná odpověď, pak klikněte na Zde klikněte pro zadání Vašeho dotazu a napište nový dotaz ,popište svůj problém, odpověď obdržíte do několika dní.

5491 | Martina | 2018-04-04 10:50:10

Dobrý den, prosím o radu k plísni nehtů, mazala jsem Vaším krémem se stříbrem, ale bez úspěchu.
Ještě dotaz, jak lze dosáhnout zhubnutí v 50 letech (od 45 jde váha stále pomaličku nahoru-méně jídla-více zeleniny,stejný pohyb+posilování břicha-přibývám na břichu,vypadám jako oteklá-menzes už 2 roky není,nic neberu), do 45 jsem měla 60/175 a nyní 68/175.
Dcera má podobný problém, 26let,158cm,68kg-do 20let byla jako tyčka a nyní váha stoupá, vypadá jako oteklá všude,upravila jídlo,zvýšila pohyb a nic nepomáhá, HA nebere asi 3roky, jinak zdravá, jen jestli by jí neměli třeba udělat testy na štítnou žlázu-o to si musí asi říct.
děkuji Martina

Vážená paní Martino,
vraťte se ke starému Mykoseptinu na plíseň. Jinak na průvodní projevy menopauzy je vhodný BENEFLAMUS bylinný koncentrát.Popis najdete na webu firmy Hemann.cz U Vaší dcery bude skutečně potřebné vyšetřit štítnou žlázu.
v úctě Dr Vydra
 

5490 | tyna | 2018-03-27 12:47:01

Dobrý den
chtěla bych poprosit o radu, trápí mě absence menstruace (již to bude rok), zkoušela jsem snad vše. Po fyzické stráncce vše v pořádku, podle odběru z krve i slin mám nízkou hladinu hormonu - především progesteron. Antikoncepci jsem nikdy nebrala.
Léčila jsem bylinými tinkturami, pupalkou, kontryhle, drmek, přírodní progesteron ve formě krému. JIž jsem zoufalá, prosím o radu či tip co ještě vyzkoušet. Děkuji Vám.

Vážená paní Týno,
je zřejmé, že se neděje ovulace, nevytváří žluté tělísko a neprobíhá sekreční stadium sliznice. Jste případ pro endokrinologii. Z nabídky produktů firmy Hemann.cz mohu doporučit FEMIGARD bylinný koncentrát a preparát PILOT tbl ( Klanopraška čínská).Popis a podrobnosti naleznete na webových stránkách firmy Hemann.cz
V úctě Dr Vydra
 

5489 | Iveta | 2018-03-25 20:16:55

Dobrý den
cca týden užívám Yuccu 4x1 tabletu.Mám cukrovku II.typu 15,8 jednotek,léčivo Glucophage 1000mg.Podařilo se mi hodnoty cukru snížit houbou Reishi,včelím pylem a švédskými kapkami na 5,5-7,0 jednotek.Jakmile jsem však přidala yuccu,hodnoty se mi bohužel zvýšily a to o 4,0 jednotky.Nevím,zda mám tento jev brát jako čištění organismu,nebo zda na mě yucca má ohledně cukru v krvi špatný vliv.Můžete mi prosím poradit?Velice Vám děkuji

5488 | Anna M. | 2018-03-22 10:25:48

Vážený pane doktore. Prosím o radu. Od dětství jsem byla štíhlá, podobně jako moje matka. Na VŠ jsem však začala hubnou víc a nyní, ve 30 letech, vážím sotva 46 kg na 168 cm výšky. Mám velký problém zahřát se v zimě, končetiny mám permanentně studené a pokožku velmi suchou. Jím všechno a pravidelně. Při nedávné operaci mi byla zjištěna značně fibrotická játra, při vyšetření srdce mi lékaři řekli, že nemám žádný vnitřní tuk. Je nějaký preparát, který nastaví organismus tak, aby byl schopný přibrat na váze? Děkuji. Anna

Vážená paní Anno.M
podle dobrého popisu příznaků jde o poruchu vstřebávání tuku.Játra produkují málo žluči,pankreas málo lipázy. Doporučuji Pankreolan a Boldochol( starý název) Z nabídky firmy dopodučuji preparát GASTRO bylinný koncentrát.
Informace o preparátech naleznete na webových stránkách firmy.Konsultujte gastroenterologa.
v úctě Dr Vydra
 

5487 | Miriam | 2018-03-21 14:37:43

dobrý deň, rada by som váš požiadala o radu. Mám 41 rokov, od útleho detstva som trpela zápalmi močového mechúra a častými infekciami, bola som často chorá, aj hospitalizovaná, vo výteroch väčšinou streptokoky, niekoľkokrát záplava leukocytov.. mala som v 30tke aj boreliózu, ktorá bola preliečená antibiotikami a podľa lekárky mám hraničné výsledky, vraj je to ok, po prvom pôrode v 30-tke som dostala alergie, štípanie očí, fľaky na tele, výtok z nosa. Potom sa to zhoršilo,aj po druhom pôrode, mám zlatého stafylokoka v nose už 5 rokov a lekári s tým nič nerobia, vraj je to normálne, takisto chlamýdie, som často chorá, vykašliavam hlieny, stále mi tečie z nosa, hlavne v jarných mesiacoch. Lepí sa na mňa každá detská choroba. Hlavne pri zmene počasia ma bolia klby , kosti. Mávam časté migrény so zvracaním + problémy s platničkou a gynekologické problémy. 4 x do roka beriem antibiotiká po ktorých je 2-3 týždne super a potom to začína odznova.
Alergolog mi predpísal aerius, očné kvapky, sprej do nosa, sprej na astmu, sprej na dýchanie. Ráno beriem množstvo liekov a mám pocit že zdravotný stav sa zhoršuje, aj s príchodom jari. Najnovšie mi alergolog oznamil, že trpím nedostatkom bielych krviniek, vraj to mám už od detstva v karte aj z výsledkov.
Momentálne som upravila stravovanie.
Už som z toho zúfalá, čítala som vašu poradňu, môžete mi poradiť vaše produkty? vyskúšala som koloidné striebro, enzýmy, veľa iných produktov, môžete mi poradiť, čo od vás môžem začať užívať ? čítala som poradňu, a bola som prekvapená z pozitívnych reakcií, ďakujem

Vážená paní Miriam,
Vaše imunita je značně oslabena. Po antibioticích jste jen čekala na další infekci. Doporučuji Vám z nabídky firmy VILCACORA tbl v dávce 2x2 tbl a ECHINACEA extrakt.12 kapek denně
Léčba by měla trvat 3 měsíce !Podrobnosti najdete na webu firmy Hemann.cz
v úctě Dr Vydra
 

5486 | Mamka | 2018-03-17 19:57:30

Dobrý den pane doktore, maminka má 81 let. Nechodí k lékaři, nebere léky,cítí se zdravě. Má pouze křečové žíly a ve středním věku zjištěnou anginu pectoris. Občas ji bolí klouby. Co mne ale velmi znepokojilo, byli jsme náhodou u očního lékaře, praskla jí žilka v oku, bělmo měla zakrvavené a tam jí byl naměřen tlak 210/95! Dostala lék, mám ji u sebe a sleduji ji ( chce být stále soběstačná). Při domácím měření měříme okolo 158/78, tep 70. Zřejmě již s takovým tlakem žije dost dlouho. Lze v tomto věku tlak snížit nějakou přírodní cestou a je to vhodné? Obezitou netrpí. Maminka je takový samorost a má svou hlavu. Co byste doporučil? Děkuji mnohokrát a přeji mnoho zdraví a sil ve Vaší krásné práci.

 Pro mamku,
je dobré udržovat TK na průměrných hodnotách, snižování TK k optimu je v pokročilém věku zatížením průtočnosti mozkových tepen- hrozí iktus Byliny na snižování TK existují,ale spíše jen napomáhají.
v úctě Dr Vydra
 

5485 | Dana Mokrošová | 2018-03-15 10:25:53

Dobrý den pane doktore,
Děkuji za odpověď a prosím o doplnění ohledně Inulinu,, cucavých tablet. Jak užívat a jaké má účinky.

Děkuji Dana Mokrošová

5484 | Ivana Janíčková | 2018-03-14 17:40:05

Dobrý den, mám diagnostikován plát v levé karotidě, vypadá jako přisedlý trombus. Jsem žena, 54 let, hormony neberu, pouze detralex, aspirin protect, sortis. Prosím o doporučení z Vašich produktů. Děkuji Ivana Janíčková

Vážená paní Janíčková, jediný preparát , který dobře řeší i pokročilou atherosklerozu je YUCCA shigidera tbl v denní dávce 3x1 tbl. Léčba je průběžná a nekonečná.Poučení najdete na webových stránkách firmy Hemann.cz
v úctě Dr Vydra
 

5483 | Dana Mokrošová | 2018-03-13 10:29:34

Omlouvám se, je mi 69 let.
Děkuji Dana Mokrošová

*

5482 | Dana Mokrošová | 2018-03-13 10:26:54

Dobrý den,
Byla mi diagnostikována cukrovka 2typu s hodnotami 8,6. Byl mi předepsán Glucophare 750mg. Při užívání jsem měla nepřetržitě průjem. Dávka mi byla snížena na 500mg a průjem neustal. Léky mi byly vysazeny. Snažím se dodržovat dietu. Ve vaší firmě mi byly doporučeny přípravky na snížení cukru Diamid, tam je doporučení užívání jasné. Pak přípravek Inulín,kde je DDD až 4 tablety denně. Prosím o sdělení,zda užívat před,po,nebo libovolně během dne a zda mi užívání pomůže snížit hladinu cukru. Trpím i nadváhou.
Koncem března jdu na kontrolu.
Děkuji za odpověď a případně jiná doporučení.

S úctou Dana Mokrošová

Vážená paní Dano,
Diamid sice diabetes neléčí, ale zmírňuje příznaky,které ji provázejí.Bere se před jídlem. Preparát snižuje potřebné množství antidiabetik a tak odstraňuje výrazné průvodní projevy diabetu (pocení,návaly,žízeň,,nadýmání,chuť na sladké,žilní potíže,suchosti sliznic,sklony k plísňovým infekcím atd)
Přesnější informace najdete na webu firmy Hemann.cz
v úctě Dr Vydra
 

5481 | Jelínková Petra | 2018-03-12 13:09:18

Dobrý den,
chci se zeptat, zda jako atopička mohu současně užívat Anti Alergin a Grep In. Děkuji moc za odpověď
Jelínková

Vážená paní Petro,
obojí lze bez nebezpečí brát současně.
V úctě Dr Vydra
 

5480 | Elis | 2018-03-08 08:39:40

zacala jsem uzivat Femigard 3xdenne
mam telisko Mirena pri kterem bych nemela krvacet ani stale spinit.Pri prvni mirene bylo vse o.k. celych 6let.druha mirena vydrzela take ale uz po 3roku zacalo obcas jedenkrat za mesic tydenni spineni .Ted mam po treti Mirenu a mam spineni i 3tydny ale nekdy to neni spineni spise krev. Chvilku jsem mela klid tak mesic a nasadila jsem si Femigard a po 14dnesch jsem znovu zacala mit spineni s krvi a zacal mi tlak do stitne zlazy uzivam dlouhodobe Euthyrox 50 pul tablety a nove beru 1x tydne Vigantol a zinek.Kdyz se mi zhorsil pocit ve stitnici tak jsem brala Femigard jen 1x denne vysadila jsem zinek ale spineni neprestavalo.Ted jsem vse vysadila.gynekolog mi pri kontrole rika ze telisko je dobre usazene a deloha uplne cista,ze si mysli ze prosakuje neco z jinama tim jak je deloha cista.nevim jestli to spravne pisu ale je mozne ze kolem jsou nejake cevky vice prokrvene ? Prosim o radu brat dale Femigard nebo neco pridat ?

Vážená paní Elis,
bylo by vhodné vyšetřit krev na krvácivost a trombocyty, příčina nemusí býv v děložní sliznici. Jinak je možno použít Femigard-haemostop- info na webové stránce firmy Hemann.cz
v úctě Dr Vydra

 

5479 | Smičková | 2018-02-25 00:33:32

Prosím o radu-jedná se o ženu 42roků,nebyla těhotná.Menstruace pravidelná,ale první dny silně bolestivá,silné psychic.podráždění.Nyní týden po menstruaci opět krvácí.Stalo se to poprvé.Co s tím?Kromě návštěvy u gynekologa.Mockrát děkuji za pomoc.

Vážená paní Smrčková,
je potřebné ultrazvukové vyšetření, možný polyp nebo myom. Z nabídky firmy vhodný Femigard -haemostop. Informace najdete na webu firmy Hemann.cz
V úctě Dr Vydra
 

5478 | Martina | 2018-02-15 05:57:14

Dobrý den, bylo by možné podávat vaše přípravky psovi-čivavě? Je otázka v jakém množství. Např. při hárání, plynatosti, na kosti... děkuji Martina

Vážená paní Martino,
podle informací od jiných chovatelů je dávkování 3 x 10 kapek denne.
V úctě Dr Vydra
 

5477 | Mamča | 2018-02-11 14:56:06

Dobrý den, mám angiomyolipom na levé ledvině vel. cca 4cm. Je jich tam víc, cca do 0,8 cm. Lékař mi chtěl vzít ledvinu,což jsem odmítla. Paní dr. z ultrazvuku říkala,že to není nutné. Prý může prasknout a to je prý nebezpečné. Prosím o radu, co mám dělat, případně jestli to může nějaký přípravek nebo třeba půst odstranit mimo operace. Děkuji mockrát.

Vážená mamčo!,
zmíněný nález je zřejmě genetického typu,nezhoubný ,velmi pomalu roztoucí. Pokud ledvina vykazuje normální tvorbu moči, není třeba se obávat. Je vhodné užívat urologické čaje a alkalickou dietu. Z nabídky firmy je vhodný VITAFORT bylinný koncentrát. Informace na webu firmy Hemann.cz
v úctě Dr Vydra
 

5476 | Dana | 2018-02-11 13:19:47

Dobrý den,chtěla jsem vás poprosit o radu.Mám 6letá dvojčata,chodí do školky,ale vždy max.týden,pak dostanou rýmu,která později "sjede"na průdušky-kašel,teplotu nemívají a než se z toho dostanou,tak uběhnou 2-3 tydny a stále dokola a v září mají jít do školy,tak mám obavy z opak.nemoci.Dávala jsem Imunoglukam,hlívu čistou,...a pořád je to stejné. A něco prosím poradit i pro mě, já většinou od podzimu do jara kašlu,někdy i rýma-většinou to dostanu od dětí,bez teploty a poslední 2 roky vždy únor-březen má sinusitídu,ATB,opak.punkce dutin,taky se snažím dopovat imunitu,ale nějak to nezabírá.Vaše stránky mi poradil v práci jeden lékař z F-M,tak zkouším poprosit o radu,co by mohlo pomoci,poradil mi Vilcacoru,tak bych to chěla s Vámi zkonzultovat.Prosím tedy o radu pro děti a i pro mě.Děkuji

Vážená paní Dano,
vhodným prostředkem pro Vaše děti je preparát VITAFORT koncentrát bylinný.Podrobnosti na webu firmy Hemann.cz Pro Vás je \Vilcacoraa tbl správně.
V úctě Dr Vydra
 

5475 | petra | 2018-02-08 19:08:36

Dobrý večer, má ýucca schidigera 98,5 nežadouci učinky s jinyma leky .Děkuji Bilkova

Vážená paní Petro,
YUCCA tbl se s jinými látkami snáší velmi dobře. Je čistě přírodní a nedráždivá.
v úctě Dr Vydra

 

5474 | Petra | 2018-02-05 15:13:06

Dobrý den, začala jsem užívat Femigard asi před 3 týdny, ale nevšimla jsem si, že je nutno jej po otevření skladovat v lednici, což jsem nečinila (beru si jej s sebou do práce a až třetí dávku užívám doma večer.) Je toto prosím skutečně nezbytné?
Děkuji.

Vážená paní Petro,
pravidelné užívání je potřebné pro stálou hladinu účinných aromatických látek v těle. Není vhodné pít bylinný koncentrát přímo z láhve a vystavovat preparát silně proměnlivé teplotě.
Mohu potvrdit ,podle přímých svědectví,že mnoho žen požívá bylinné koncentráty stejně jak činíte Vy a to s velmi dobrými výsledky.
v úctě Dr Vydra
--------
 

5473 | Filipová | 2018-02-03 18:53:37

Dobrý den, syn studuje prvním rokem VŠ a je pod nadměrným stresem, který mu způsobuje až zažívací problémy/ častá stolice/. Syn trpí i od dětství tiky v obličeji.Prosím o radu, který z Vašich přípravků by byl vhodný na jeho problémy.Děkuji Filipová

Vážená paní Filipová,
Vhodný preparát na neurózu Vašeho syna je ANTISTRESS bylinný koncentrát Poučení a indikace najdete na webu firmy Hemann.cz
v úctě Dr Vydra
 

5472 | Jana | 2018-02-01 09:16:32

Dobrý den, pane doktore, je mi 36 let, mám poruchu štítné žlázy beru Letrox 50.
Už více jak rok bojuji se seboroickou dermatitidou ve vlasech, mám velké strupy, které svědí a při odloupnutí to jde do krve, za rok mám půlku vlasů pryč, na kožním mi dali dehtový šampón a pak jedině kortikoidy, což odmítám. Zkoušela jsem různé bylinné šampóny (konopné, kopřivové apod.), dále se to z hlavy rozšiřuje v podobě vyrážky na krku a v podpaží. Během roku jsem prodělala ještě zánět bartholiniho žlázy, léčenou antibiotiky. Myslím, že potřebuji celkový detox těla a hlavně střev+ přípravky na vlasy. Teď užívám letrox 50 + zinek a selén. Prosím o radu jaké přípravky si koupit. Děkuji.

Vážená paní Jano,
nejlepší detox je s pomocí Yucca schidigera 98% tbl 3x1 denně. Vaše kožní problémy souvisejí s jaterními funkcemi )
zpracování tuků) to se manifestuje záněty tukových a potních žlázek v kůži. Pro zlepšení vlasů doporučuji Gvaranal vlasovou vodu.
V úctě Dr. Vydra

starší:123456789101112

pomocí pRSo 3.03 pro HEMANN s.r.o. vyrobilo MrijaStudio 2009